زمان انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ شهريور ساعت 11:46 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۳۰ ساعت 08:25    تعداد بازدید: 450    کد مطلب: 20334

« مسئول ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت درمان تأمین اجتماعی گلستان منصوب شد»


« مسئول ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت درمان تأمین اجتماعی گلستان منصوب شد»

با هدف ساماندهی امور مربوط به ستاد اقامه نماز، شورای امر به معروف و نهی از منکر و امور مربوط به ائمه جماعت در مراکز درمان تأمین اجتماعی استان گلستان، مجتبی رضوانی رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان با حفظ سمت به این مسئولیت منصوب شد.
در ابلاغ صادره دکتر حسین‌پور سرپرست مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان گلستان ابراز امیدواری کرده است که در راستای توسعه فرهنگ نماز و ترویج امر به معروف و نهی از منکر حداکثر تلاش و فعالیت به منصه ظهور برسد تا شاهد تحولی در این زمینه باشیم.
گفتنی است که در حوزه روابط عمومی علاوه بر پاسخگویی به تمامی مکاتبات و خواسته‌های اداره کل روابط عمومی و معاونت فرهنگی سازمان، فعالیتهایی همچون نظرسنجی، رسیدگی به شکایات، مدیریت وب سایت سازمان، تهیه اخبار، تصاویر و فیلم‌ها، برگزاری مراسم، امور طرح تکریم ارباب رجوع، ارتباط با رسانه‌ها، گزارشها، مسابقات قرآن، دیدارها و ... نیز انجام می‌شود و لازم است سازمان تأمین اجتماعی بازنگری تشکیلات یک نفره این واحد را در اولویت قرار دهد و حوزه ارتباطی استانها را از این فشار کاری خارج نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha