زمان انتشار: ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۷ آذر ساعت 08:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۲/۹/۱۷ ساعت 10:13    تعداد بازدید: 686    کد مطلب: 3719

استاندار آذربایجان‌شرقی:
خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی نیازمند ارتقاء است
استاندار آذربایجان شرقی گفت: خدماتی که توسط سازمان تأمین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود نیازمند ارتقاء کیفی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، اسماعیل جبارزاده در دیدار با معاون حقوقی و امورمجلس، مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استان‌ها و مدیران تأمین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی با بیان این مطلب، اظهار داشت: تأمین منابع مالی سازمان تأمین‌اجتماعی نیازمند کار کارشناسی است و با اتخاذ این رویکرد تأمین‌اجتماعی درگیر مشکلات تأمین منابع نخواهد بود.
وی افزود: تأمین‌اجتماعی متعلق به کارگران است و اینجانب در دوره نمایندگی مجلس و در هر پستی از مجموعه کار و تولید بدون هیچ پیش شرطی حمایت کرده‌ام و این حمایت را فارغ از مباحث سیاسی و با رویکرد اجرائی ادامه خواهم داد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این دیدار گفت: شفاف‌سازی روابط و تعامل با نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی و استانداران موجب می‌شود منافع تأمین‌اجتماعی و بیمه‌شدگان لحاظ شده و از تصویب قوانین تحمیلی و شکل‌ساز جلوگیری به عمل آید.
عبدالرحمان تاج‌الدین افزود: عدم ثبات مدیریت در سازمان تأمین‌اجتماعی در سال‌های اخیر، خسارات بی‌شماری به این سازمان تحمیل کرده و از طرفی با افول صنعت و صنایع بزرگ تأمین‌اجتماعی با چالشی مواجه شده است.
مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استان‌ها نیز در این نشست گفت:‌ گردش مالی سازمان تأمین‌اجتماعی بیش از 30هزار میلیارد تومان است.
دکتر رضا امینی افزود: مطالبات معوق استان آذربایجان‌شرقی بالغ بر 201 میلیارد تومان است و وصول این مطالبات سازمان تأمین‌اجتماعی را در بهبود خدمات‌رسانی به مخاطبان بی‌شمار خودداری می‌کند.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی نیز گفت: 47درصد از جمعیت این استان تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی بوده و از خدمات 18گانه این سازمان بهره‌مند می‌شوند.
نادر فضل‌زاده افزود: تعداد بیمه‌شدگان در آذربایجان‌شرقی بیش از 630 هزار نفر بوده و 92هزار مستمری‌بگیر نیز در این استان تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha