• ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
  • اِلأِثنين ١٦ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 16, 2019
کلیدواژه: 47317
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۷ شهريور، ساعت 13:53
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۸
پیام تبریک مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، جناب آقای دکتر نوربخش، بابت روز کارمند

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی طی پیامی، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد دولت خدمتگزار به ویژه کارکنان سختکوش مجموعه تامین اجتماعی تبریک گفت.

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام دکترسید تقی نوربخش به شرح زیر است:
حمد و ستایش خداوند سبحان را که توفیقی نصیب نمود تا به اتفاق جمعی از مردان و زنان بزرگوار، خدمتگزار مردم شریف این سرزمین باشیم، عزیزانی که در حوزه‌های مختلف و در اقصی نقاط کشور در امر خدمت‌رسانی در بخش‌های بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی، تمامی همت خود را به کار گرفته اند تا با انجام خدمت بی‌منت به بندگان خوب خدا، موجبات رضایت الهی را فراهم نمایند.
در ایام هفته دولت و روز کارمند قرار داریم که یادآور دولت انقلابی شهیدان رجایی و باهنر است، فرصت را مغتنم می دانم تا به تمامی کارکنان عزیز مجموعه تامین اجتماعی؛ فرزانگان و اندیشمندان و تلاشگران در حوزه‌های مختلف تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه و اثربخش آنان که برای راحتی جامعه تحت‌پوشش ارائه می‌شود، قدردانی نمایم.
اینجانب تمامی همت خود را جزم خواهم کرد تا به یاری و مدد یکایک شما عزیزان، در راه خدمت به بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران، کارفرمایان و در نهایت کسب رضایت خداوند سبحان، از هیچ کوششی دریغ ننمایم.
همکاران گرامی! توفیق ما در این سنگر خدمت‌رسانی، مستلزم تدبیر درست امور در حیطه مدیریتی و امیدواری به همراهی سایر مراجع مؤثر بر سرنوشت سازمان و اعتماد مردم و در نهایت امید به فضل بیکران خداوند تبارک و تعالی است که فرمود: "جماعت مؤمن را حمایت و خدمت بی‌منت به مردم، عبادت است و مزد این عبادت را تضمین می‌نماید".
توفیق روز افزون همه شما همکاران ارجمند را در مسیر جلب رضایت شرکای اجتماعی این سازمان بزرگ از درگاه خداوند رحمان خواستارم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha