زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ مرداد ساعت 11:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۲۵ ساعت 11:50    تعداد بازدید: 183    کد مطلب: 64427

ریاست اتاق بازرگانی استان:
از رعایت وضعیت کنونی کارفرمایان تقدیر نمود
طی نشست مشترک مدیر کل با ریاست اتاق بازرگانی، خانه صنعت، انجمن کانون کارفرمائی و مدیریت گروه هفت بازرسی دفاتر قانونی که روز چهارشنبه مورخ 24‏/05‏/97 در محل اداره کل برگزار گردید، ریاست اتاق بازرگانی استان از رعایت وضعیت کنونی کارفرمایان توسط مدیریت استان بعنوان حامی همیشگی تولید داخلی در شرایط اقتصادی تقدیر نمود و گفت: عدم مدیریت آگاهانه در سطح ملی نارضایتی تولید کنندگان را در برداشته و امید است تصمیم گیران از ظرفیت های قانونی در مسیر مساعدت به مجامع کارفرمائی بهره گیرند.


علیرضا کشاورز در ادامه تصریح نمود: در حال حاضر واحدهای صنعتی وضعیت روبه رشدی نداشته و بدون حمایت مبادی ذیربط و مقامات ارشد از فضای کسب و کار داخلی، بطور قطع معضلات دو چندان خواهد شد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز از کارفرمایان بعنوان واقعی ترین سهامداران و دلسوزان سازمان یاد نمود و گفت: آشنائی و تسلط این قشر به قوانین سازمان نقطه قوتی برای مجموعه بوده و تعامل دو سویه با بزرگترین سازمان بیمه ای کشور فضای بازبینی در راستای همراهی افزونتر را سهل تر نموده است.
سیروس نصیری در ادامه افزود: اجرای قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان و استقبال 1007 کارگاه از مجموع 50 هزار کارگاه ثبت شده در این طرح در سطح کشور، بسته های مشوق های بیمه ای با معافیت 20 درصدی سهم کارفرما و.... در مسیر حمایت از تولید داخلی بسیار مثمر ثمر بوده و مجموعه مدیریت تامین اجتماعی استان کما فی السابق حمایت خود را از صنعت داخلی اعلام می نماید تا با رونق اشتغال، پایداری و ابقاء سازمان محرز تر گردد.
یزدیها، مدیریت گروه هفت بازرسی دفاتر قانونی با اعلام اینکه 90 درصد حسابرسی ها در مقوله ی عدالت بوده، خواستار بکارگیری کارفرمایان از حسابرسان خبره و آگاه به قوانین در مسیر همراهی بیشتر گردید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha