زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر ساعت 14:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۴ ساعت 14:18    تعداد بازدید: 446    کد مطلب: 66270

درآینده نزدیک انجام می شود؛
پذیرش اسناد خسارات متفرقه در تمامی کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی
مدیر کل امور کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی از پذیرش اسناد خسارات متفرقه در تمامی کارگزاری های رسمی این سازمان در سراسر کشور تا پایان سال جاری خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد قوامی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: از ابتدای مهر ماه ٩٧، رسیدگی به اسناد و مدارک پزشکی در تمامی کارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور با هماهنگی دفاتر رسیدگی به اسناد پزشکی انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه پذیرش اسناد خسارات متفرقه در تمامی کارگزاری های استان تهران و سایر استانهای کشور انجام می شود، گفت: کارگزاری های شهر تهران برای انجام این خدمت، منتخب هستند.
قوامی ادامه داد: در حال حاضر 32 کارگزاری از 47 کارگزاری رسمی فعال در سطح شهر تهران، اسناد خسارات متفرقه را پذیرش می کنند و سایر کارگزاری ها به زودی مشمول ارائه این خدمت به بیمه شدگان خواهند شد.
وی تصریح کرد: در آینده نزدیک مقرر است خدمات جدیدی به کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی واگذار شود که موجب تسهیل خدمت رسانی به مردم و کاهش قابل توجه مراجعات در واحدهای اجرایی خواهد شد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha