زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن ساعت 10:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ساعت 10:13    تعداد بازدید: 48    کد مطلب: 74362

به مناسبت دهه مبارک فجر و تقدیر از کارفرمای نمونه سازمان تامین اجتماعی :
بازدید مدیران کل تامین اجتماعی و تعاون ،کار و رفاه اجتماعی،فنی و حرفه ای و بانک رفاه کارگران از کارخانه صنایع غذایی قند چهارمحال
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و در راستای تعامل موثر و سازنده با شرکای اجتماعی ،مدیران کل تامین اجتماعی و تعاون ،کار و رفاه اجتماعی،فنی و حرفه ای و بانک رفاه کارگران و کارشناسان ستاد اداره کل تامین اجتماعی استان از کارخانه شرکت فرآورده های غذایی و قند چهارمحال بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان در این بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه زمینه هابویژه در حوزه تامین اجتماعی  گفت: باعث افتخار است که در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور آشنایی با مسائل و مشکلات کارگری و کارفرمایی و تقدیر از کارفرمای برتر حوزه تامین اجتماعی در خدمت تولیدکنندگان هستیم.
غلامرضا محمدی نقش شرکت فرآورده های غذایی و قند چهارمحال در تولید استان و کشور را مهم دانست و افزود:یکی از کارخانه هایی که قدمت بالایی در تولید قند و فراورده های آن داردکارخانه قند چهارمحال است که ایجاد تشکلهای کارگری استان از این کارخانه شروع شده است و نقش بسیار زیادی در تاسیس شعب اولیه شهرستان شهرکرد داشته است.
محمدی تعامل سازمان تامین اجتماعی  با کارفرمایان را ضروری دانست و افزود:در راستای تعامل سازنده سازمان با شرکای اجتماعی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان در دولت تدبیر و امید احیاء گردید.
وی رسالت تامین اجتماعی راحفظ و صیانت از حق و حقوق بیمه شدگان دانست و برآمادگی اداره کل تامین اجتماعی استان در جهت رفع مشکلات بیمه ای تاکید کرد.
مدیران کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،فنی و حرفه ای و بانک رفاه کارگران نیز ضمن بررسی مشکلات و مسائل حوزه کاری پیشنهاداتی در زمینه تعامل بیشتر با این کارگاه ارائه نمودند.
مهندس قربانی ،مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی و قند چهارمحال نیز ضمن خیر مقدم به حضار گفت: شرکت مذکور در دی ماه سال 1394 از بخش دولتی به بخش خصوصی واگذار شده است.
وی نیروهای شاغل در این کارخانه را 260 نفر برشمردو از بازگشت بکار نیروهایی که قبلا بیکار شده بودند خبر داد و افزود: با طرحهایی که در دست انجام است نسبت به توسعه این کارخانه با هدف  تولید و اشتغال کارگران  در سالهای آینده اقدام خواهد شد .
در پایان نیز با اهدا لوح سپاس  و تندیس از مدیر عامل این کارخانه بعنوان کافرمای نمونه سال 1396 تقدیر بعمل آمد

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha