زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۸ خرداد ساعت 22:56 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۸ ساعت 22:56    تعداد بازدید: 268    کد مطلب: 80368

بیانیه سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس
سازمان تأمین اجتماعی با صدور بیانیه‌ای، ضمن گرامیداشت روز قدس از عموم هموطنان دعوت کرد که در راهپیمایی این روز برای اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و تأکید بر زنده و جاودانه بودن آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی، شرکت کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن بیانیه صادر شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی بدین شرح است:

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس با ابتکار به یادمادنی حضرت امام خمینی(ره) باعث شده است که این روز به نمادی همیشگی برای حق طلبی و حمایت از مظلومین در نزد تمامی ملت‌های مسلمان تبدیل شود.

جامعه اسلامی ایران و تمامی مسلمانان جهان در این روز بزرگ در کنار یکدیگر بر حق همیشگی جهان اسلام برای حاکمیت بر قبله اول مسلمین و بازگشت کشور فلسطین به دامن جهان اسلام تأکید می‌کنند تا نقشه های شوم دشمنان که در هر دوره و مقطع زمانی با نام و رنگ و لعابی جدید نمایان می شود، نقش بر آب گردد.

امروز نیز با توجه به حمایت‌های روزافزون شیطان بزرگ از رژیم اشغالگر قدس و پیگیری معامله‌های کثیف و خائنانه برسر آرمان بلند جهان اسلام که با نام معامله قرن بر زبان دشمنان امت اسلام و برخی حاکمان خائن جاری است، اتحاد و انسجام بیش از پیش امت اسلامی برای خنثی سازی این توطئه جدید و دادن پیام محکم دندان شکن به دشمنان در درجه اول اهمیت و اولویت قرار دارد.

مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این روز بزرگ همراه با اقشار مختلف ملت شریف ایران در سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن روز قدس شرکت می‌کنند تا پیام جاودانه حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حمایت از مظلوم و مبارزه با رژیم ظالم و اشغالگر قدس را یک بار دیگر مورد تأکید و تأیید قرار دهند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha