زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۳ تير ساعت 16:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۳ ساعت 16:41    تعداد بازدید: 54    کد مطلب: 81985

بمناسبت هفته تامین اجتماعی انجام شد .
بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شرکت لبن دوش غرب ( بفرین ) و شرکت مهر پویش اولان استان کردستان
در پنجمین روز از هفته تامین اجتماعی ؛ مدیران هر دو حوزه بیمه و درمان تامین اجتماعی استان کردستان بهمراه تنی چند از روسا و مسئولان شعب و مراکز درمانی از شرکت لبن دوش غرب ( بفرین ) و شرکت مهر پویش اولان استان کردستان بازدید نمودند .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان ؛ در جریان بازدید از شرکت لبن دوش غرب ( بفرین ) و شرکت مهر پویش اولان کردستان ، ضمن گفتگو با مدیران و کارگران این واحدهای تولیدی و صنعتی ، روند تولید و مسائل و مشکلات کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در این بازدیدها با تبریک هفته تامین اجتماعی به فعالین عرصه تولید و صنعت استان گفت:با ایجاد زنجیزه تولید در صنعت لبنیات و تولید کاغذهای دکراتیو و روکش ام دی اف و برنامه ریزی صحیح بازار می توان کیفیت محصولات این دو بخش تولیدی و صنعتی استان را ارتقاء بخشیده و بر مشکلات این صنایع فائق آمد.
مدیران شرکتهای مذکور نیز ضمن تشکر بابت حضور مدیران و همکاران تامین اجتماعی استان ، به تشریح و ارائه توضیحات کارشناسی از قسمت های مختلف و روند تغییر و تحول در ساختار و تولیدات شرکت پرداختند.
لازم بذکر است در این بازدیدها همچنین مشکلات حوزه تولید اعم از کمبود سرمایه در گردش و ارائه تسهیلات و مشوق های لازم جهت انتقال و تمرکز فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان از سوی تولید کنندگان مطرح و از سوی مدیران هر دو حوزه به سوالات آنان پاسخ داده شد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha